HialuActivePro

LASEROWY  LIFTING  Z  KWASEM HIALURONOWYM

 

zdjecia-zabiegu


 HialuActivePro©

Innowacyjne zabiegi systemem HialuActivePro opracowanym w firmie A.S.B.H
SKUTECZNIE  –  BEZBOLEŚNIE  – BEZINWAZYJNIE  –  BEZPIECZNIE,
wygładzają zmarszczki, powodują lifting skóry i mięśni, intensywnie uzupełniają
kwas HIALURONOWY
w skórze, aktywizują ją i przywracają jej pierwotne właściwości – głębokie nawilżenie, sprężystość,
elastyczność, jedwabistą gładkość, pełne odżywienie i odbudowę zniszczonych struktur.

Stosowane w systemie HialuActivePro kosmeceutyki (kremy regenerujące pod oczy i do twarzy:
serii PHARMAVITTA (K, H, F, C, E, MKarite) oraz serii PHARMASBH i GOLD („Gold Magic Eye” i „Gold Rich Complex”) oraz kwasy HIALURONOWE serii HAbioactivePRO) opracowane w firmie A.S.B.H przez naukowców polskich uczelni i najlepszych technologów w dziedzinie kosmetologii, są unikalne na rynku kosmetycznym.

Składniki kremów są pochodzenia naturalnego w 99-100%.
Nie zawierają substancji pochodzących z przerobu ropy naftowej i konserwantów takich jak parabeny, phenoksyetanol, hydantoina oraz niekorzystnych silikonów i substancji akrylowych !!!.

Nasze kosmeceutyki z naturalnym, biologicznie aktywnym serum HIALURONOWYM mają najmniejsze cząsteczki (dzięki innowacyjnemu sposobowi cięcia łańcuchów kwasu HIALURONOWEGO, w procesie reakcji enzymatycznych, do wielkości „nanocząsteczek”). Mają także małą lepkość i gęstość przy najwyższym stężeniu, co wpływa na ich znakomitą przenikalność do skóry właściwej i wysoką skuteczność działania:
      – Serum HAbioactivePRO PLATINIUM i TITANIUM dzięki swojej ultramałocząsteczkowej strukturze i dużemu stężeniu kwasu HIALURONOWEGO (10-20%), jest przeznaczone do głębokiej penetracji skóry właściwej w pierwszej fazie zabiegów liftingujących z wykorzystaniem lasera;

 • Serum HAbioactivePRO GOLD i MATRIX jest przeznaczone dla klientek do użytku domowego. Jego skład i wysokie stężenie kwasu HIALURONOWEGO (6-8%) pozwala skutecznie nawilżyć zarówno naskórek jak i skórę właściwą. Ten preparat, stosowany przez klientki i klientów pomiędzy wizytami w gabinecie kosmetycznym, pogłębia i ugruntowuje efekty zabiegu.

Zabiegi najlepiej wykonać w serii pięciu powtórzeń co 3 do 7 dni, ale już trzykrotne powtórzenie daje zadowalająco trwałe efekty. Osiągnięty rezultat utrzymuje się ponad pół roku.
Dodatkową zaletą systemu HialuActivePro jest bogata baza gotowych programów terapeutycznych dla dermatologii, medycyny rodzinnej, wellness, rehabilitacji, ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, neurologii i pediatrii.

Mechanizmy działania biostymulacji laserowej

1. Lifting i wygładzenie zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry
2. Wzrost  aktywności  i liczby fibroblastów
oraz przyspieszenie syntezy kolagenu i elastyny. Efektem jest szybsze gojenie tkanki łącznej, a także lepsze
właściwości mechaniczne nowo powstałego kolagenu. Tkanka powstała pod wpływem niskoenergetycznej terapii
laserowej jest bardziej odporna mechanicznie na ściskanie i zerwanie.
3. Poprawa  mikrokrążenia
poprzez zmianę stężenia histaminy i heparyny, co zmniejsza obrzęki pourazowe, a miejscowy wzrost poziomu
serotoniny uwalnianej z płytek krwi powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych.
4. Poprawa  metabolizmu i „odżywiania komórkowego”
poprzez zwiększenie naturalnego bioelektrycznego potencjału pomiędzy jądrem i błoną komórkową, a tym samym
procesu wymiany jonowej.
5. Wzrost energii komórek
dzięki fotonom światła, które są absorbowane przez cytochromy w mitochondriach oraz przez enzymy.
Wynikiem jest wzrost liczby cząsteczek energetycznych ATP w komórce. Zaobserwowano też wzrost syntezy RNA,   
   DNA oraz  zwiększenie  liczby mitochondriów,  co  warunkuje wiele  dalszych  zmian metabolicznych w komórce.
6. Podniesienie bariery immunologicznej i działanie przeciwzapalne
poprzez wzrost aktywności i liczebności populacji limfocytów T, które organizują reakcję układu immunologicznego.
Ma to znaczący wpływ na procesy regeneracji, przez miejscowe uwalnianie czynników wzrostu śródbłonków, nabłonków,
komórek nerwowych, komórek krwiotwórczych oraz angiokin, limfokin, lizozymu, interferonu i interleukin, a te  powodują
między  innymi  większą aktywność fagocytarną makrofagów i neutrofilów. Wspólnie ze zwiększonym poziomem
prostagladyn i kinin  tkankowych, czynniki te wywierają  wyraźny efekt przeciwzapalny, obserwowany często już po
pierwszym naświetleniu.
7. Działanie przeciwbólowe
poprzez wzrost poziomu endorfin, które mają działanie przeciwbólowe 18-30 razy silniejsze od morfiny i jako
substancje endogenne są mniej toksyczne niż leki przeciwbólowe.
8. Regeneracja  tkanki  kostnej
poprzez wpływ na osteoblasty, których aktywność warunkuje regenerację tkanki kostnej. Istotny wydaje się też  fakt
zwiększenia  zawartości wapnia w naświetlanej tkance i gęstości beleczek kostnych.
9. Przyspieszenie regeneracji tkanek i komórek nerwowych
   obserwowane po biostymulacji laserowej jest związane z aktywacją neoangiogenezy warunkującej prawidłowe gojenie
oraz wzrostem ciśnienia parcjalnego tlenu w tkankach, które zwiększa częstość mitoz. Niskoenergetyczna terapia
laserowa powoduje regenerację komórek nerwowych i komórek osłonki Schwanna.

Kwas HIALURONOWY

Glikozoaminoglikan (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do najliczniejszej grupy związków chemicznych także u człowieka. Mimo, że chemicznie jest kwasem, to w skórze jest neutralnym biopolimerem.
Na rynku kosmetycznym jest wiele rodzajów kwasów hialuronowych. Najczęściej są to kwasy o dużych cząsteczkach (te najtańsze to często syntetyczne lub sól sodowa kwasu HA), o małym stężeniu i o bardzo małej przenikalności do skóry.

Kwasy hialuronowe zawarte w kremach są tylko humekantami utrzymującymi wilgoć kremu na naskórku i nie przenikają do skóry właściwej. Efekty przenikania można uzyskać tylko przy zastosowaniu dwufazowych serum o najmniejszych cząsteczkach kwasu hialuronowego, takich jak np. w serum serii HAbioactivePRO. Są one wyjątkowe w swoim działaniu i skuteczności dzięki innowacyjnemu sposobowi cięcia łańcuchów kwasu HIALURONOWEGO (w procesie reakcji enzymatycznych) do wielkości „nanocząsteczek” oraz dzięki zastosowaniu jako rozpuszczalnika wody jonizowanejbeauty KGN” (ma bardzo małe klastry o wielkości pojedynczych cząsteczek, nazywana jest często „nanowodą”). Produkowana według najnowszej, japońskiej technologii woda „beauty KGN”, jest doskonałym rozpuszczalnikiem, co ułatwia mieszanie składników aktywnych i ich transport do skóry.
Nasze kosmeceutyki z naturalnym, biologicznie aktywnym serum HIALURONOWYM mają najmniejsze cząsteczki, małą lepkość i gęstość przy najwyższym stężeniu, co wpływa na ich znakomitą przenikalność do skóry właściwej i wysoką skuteczność działania.
Kwas HIALURONOWY obok kolagenu jest najważniejszym składnikiem naszej skóry. Znajduje się także w tkance łącznej, stawowej, w ścianach naczyń krwionośnych, płynach ustrojowych, jednak najwięcej, bo aż 50 % całkowitej ilości, znajduje się w skórze.  Jest mukopolisacharydem o średniej masie cząsteczkowej między 600 – 1000 kDa, łączącym włókna kolagenowe i elastynowe w skórze właściwej.
Kwas HIALURONOWY jest obecny w przestrzeni międzykomórkowej naskórka oraz w skórze właściwej, jako składnik bezpostaciowego żelu proteoglikanowego, który decyduje o wsparciu „rusztowania” kolagenowo-elastynowego, a tym samym ma ogromny wpływ na przeciwdziałanie powstawaniu zmarszczek. Unikalną właściwością kwasu hialuronowego jest wysoka zdolność wiązania wody i jej zatrzymywania. Jedna cząsteczka kwasu jest w stanie związać ponad 200 cząsteczek wody. Dzięki temu spełnia zasadniczą rolę w utrzymaniu prawidłowej wilgotności naskórka i skóry właściwej, jest po prostu zbiornikiem wodnym dla skóry. Sprzyja to swobodnej wędrówce wszystkich składników odżywczych zasilających komórki skóry. Dobrze nawodniona skóra i naskórek stają się gładkie, jędrne, sprężyste i elastyczne. Skóra wygląda lepiej, zdrowiej i młodziej.
Można powiedzieć, że dostarczenie przeróżnych eliksirów do skóry bez kwasu hialuronowego jest bezużyteczne (to tak jak „wylewanie cennych składników w suchą trawę”).
Kwas HIALURONOWY nie tylko chroni skórę przed wysychaniem, ale także wzmacnia jej właściwości ochronne (kwaśne ph).  Odpowiedzialny jest także za nieprzepuszczalność dla płynów międzytkankowych i bakterii. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek.
Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje (po 60 roku skóra ma go poniżej 20%).
Skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki.

Kremy serii PHARMAVITTA

Kremy serii pielęgnacyjnej PHARMAVITTA oparte są na naturalnych biokomponentach pochodzących z Afryki, krainy słońca i bujnej przyrody. Siła witalna zgromadzona w tropikalnych roślinach, które potrafią przetrwać najsurowsze warunki, teraz może pobudzać i regenerować komórki Waszej skóry, pielęgnować ją i odbudowywać barierę ochronną.
                  Oto 5 podstawowych zalet wyróżniających kosmetyki serii PHARMAVITTA:

 1. Duże stężenie składników aktywnych 10 – 100 razy większe niż w produktach rynkowych. Wielkość tego stężenia podawana jest na opakowaniach,  np. krem C z witaminą C20%.
  2. Składniki kremów są pochodzenia naturalnego w 99-100%. W kremach tych brak jest substancji pochodzących z przerobu ropy naftowej.
  Kremy nie zawierają konserwantów takich jak parabeny, phenoksyetanol i hydantoina
                   oraz tworzyw sztucznych czyli silikonów i substancji akrylowych !!!.3. Wszystkie produkty są przetestowane, w salonach kosmetycznych, przez doświadczone kosmetyczki z udziałem setek klientek.
  4. Szarże produkcyjne realizowane są w reaktorach do 5 kg co skraca czas grzania i chłodzenia substancji aktywnych do kilkunastu minut, co zwiększa ich skuteczność działania. Dzięki temu kremy dostarczane do gabinetów są także zawsze świeże (1 – 2 tygodnie).
  5. Opakowania typu airless, pojemnik z tłoczkiem i pompką, pozwalają na precyzyjne i ekonomiczne dozowanie kremów i całkowicie chronią je przed zabrudzeniem. Ten sposób pakowania i dozowania zapobiega przedostawaniu się do kremów bakterii i grzybów w ciągu całego okresu użytkowania. Brak dostępu powietrza do kremów, zabezpiecza składniki aktywne przed utlenianiem.Najnowsze, innowacyjne osiągnięcia świata nauki i technologii w dziedzinie produkcji kosmetyków to oferowane przez firmę A.S.B.H kosmeceutyki. Zastosowano w nich unikalne światowe rozwiązania zapobiegające efektom starzenia się skóry oraz wiele naturalnych składników, zapewniających przestrzenne wypełnienie 3D jej struktury, pełne odżywienie i utrzymanie skóry w dobrym stanie do późnego wieku. Duże stężenie składników aktywnych kwalifikuje je do kategorii kosmeceutyków.
  Kremy serii PHARMAVITTA zawierają wiele nowoczesnych aktywnych biokomponentów:
  CIEKŁE KRYSZTAŁY, naturalny, „nano” kwas HIALURONOWY, koloidalne ZŁOTO, wyciąg z oleju ogórecznika lekarskiego (kwas GLA), bogaty kompleks witaminowyBeauPlex” (B3,5,6, C, E,), wodę jonizowaną „Beauty KGN” i ekologiczne emolienty (pozbawione szkodliwych związków akrylowych i silikonów), zapewniające doskonałe, szybkie rozprowadzenie kremów na skórze oraz zachowanie długiego efektu oddziaływania. Kosmeceutyki serii PHARMAVITTA nie zawierają niekorzystnych parabenów.
  Posiadają TRZY ZIELONE LISTKI w klasyfikacji europejskiej organizacji ECOCERT. Świadczy to o bardzo wysokim stopniu naturalności składników (kosmetyki maksymalnie mogą mieć 4 zielone listki).
  Olej z ogórecznika lekarskiego jest źródłem kwasu GLA (gammalinolenowego), który jest prekursorem prostaglandyn grupy PGE1 (tzw. witamin warunkowych lub hormonów tkankowych). Kwas GLA aplikowany bezpośrednio na skórę, odmładza ją i wspomaga w leczeniu wielu nieprawidłowości (np. sucha, starzejąca, zaczerwieniona, podrażniona skóra, egzema, wyprysk alergiczny, trądzik, łojotokowe zapalenie skóry oraz niektóre przypadki łuszczycy). Kwas GLA powoduje, że skóra przestaje być sucha i cienka, staje się bardziej elastyczna i jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. CIEKŁE KRYSZTAŁY (z wyciągu oliwy włoskiej), mają dużą zdolność przenikania do skóry właściwej i wpływają na wzrost syntezy kolagenu i elastyny. Zwiększają także wiązanie wody, co w połączeniu z kwasem HIALURONOWYM powoduje maksymalne nawilżenie, zagęszczenie i wzmocnienie skóry. Produkowana według najnowszej, japońskiej technologii woda jonizowanabeauty KGN”, to doskonały rozpuszczalnik o bardzo małych klastrach (często nazywana „nanowodą”). Ułatwia mieszanie substancji aktywnych i ich transport do skóry.
  Synergiczne współdziałanie składników kosmeceutyków serii PHARMAVITTA wpływa na doskonałą wilgotność, sprężystość, elastyczność, jedwabistą gładkość skóry, jej pełne odżywienie oraz przestrzenne wypełnienie 3D jej struktury i wygładzenie zmarszczek.
  Kosmeceutyki A.S.B.H polecane są dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla cery wrażliwej o skłonnościach alergicznych (atopowe zapalenie skóry), zniszczonej, luźnej (szyja, dekolt, biust, ramiona) i o nadmiernych zmarszczkach.
  Testy kosmetyczne wykazały, że są bardzo dobrze tolerowane nawet przez cerę nadwrażliwą, podrażnioną, trądzikową  i alergiczną. Efekty działania kremów serii PHARMAVITTA widać od pierwszego użycia. Można je pogłębić stosując razem z naszym serum „MATRIX” (wysoko stężony (8%) kwas HIALURONOWY z peptydami). iHAbioactivePRO GOLD” (wysoko stężony (6%) kwas HIALURONOWY)

Skład systemu HialuActivePro:

Komputerowe urządzenie zasilające laser                                                                                                              
z bogatą biblioteką programów kosmetycznych i terapeutycznych,
Laserowa sonda łączona R + IR + LED, 1000mW: 

– 4 laserowe diody czerwone 685 nm po 50 mW,
– 4 laserowe diody podczerwone 830 nm po 200 mW,
– 13 niebieskich diod LED 470 nm po 16 mW,
Bioaktywne kwasy HIALURONOWE
HAbioactivePROplatinium, titanium i gold
Zestaw kosmeceutyków regenerujących
preparaty witaminowe F+C,
– nawilżające kremy regenerujące pod oczy i do twarzy.

 

Wszystkie składniki systemu posiadają stosowne certyfikaty polskie i UE